Call of Mini: Zombies 2 2.1.3 (Android)

Call of Mini: Zombies 2

Call of Mini: Zombies 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Mini: Zombies 2, Android platformunda en çok oynanan zombi oyununun devam oyunu.

Call of Mini: Zombies 2, Android cihazlarda en çok oynanan zombi oyunlarından Call of Mini: Zombies oyununun devam oyunu. Yepyeni karakterler, yeni silahlar, yeni boss zombiler ile karşılaştığımız ve görsel açıdan da iyileştiren oyunda yine tek başımıza ilginç görevlere katılıyor, tek vuruşta canımızın yarısını indiren dev zombilere karşı mücadele ediyoruz.

Android telefon ve tabletinizde tek başınıza ve diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz en zevkli zombi oyunu diyebileceğim Call of Mini: Zombies 2 oyununda yeni karakterlerle zombi avına çıkıyoruz. İlk bölümde karakterimizi nasıl kontrol edeceğimiz ve silahları nasıl kullanacağımız öğretiliyor. Tabii ki ilk oyunu oynadıysanız bu bölüm sıkıcı gelecektir ancak ilerlemek için ne yazık ki bu bölümü tamamlamak zorundayız. Günlük görevimizi tamamladıktan sonra asıl oyuna geçiyoruz. Harita üzerinde açık olan oyunlardan bazıları zombilerle çevrilen arkadaşımızı kurtarmak gibi özel görevler, bazıları zombi sürüsünün yanında dev zombilerle mücadele ettiğimiz boss bölümleri, bazıları da ödüller sunan günlük görevlerden oluşuyor. Haritadan dilediğimizi seçerek oyuna rahatlıkla dahil olabiliyoruz.

Çift silah kullanabilen 5 karakterle oynayabildiğimiz aksiyon dolu zombi oyununda değişmeyen tek şey oynanış olmuş. Karakterimizi yönlendirmek için sol analog tuşunu, nişan alıp ateş etmek için sağdaki tuşu kullanıyoruz. İkinci silahımız olan, toplu katliam yapabildiğimiz elektrikli testereyi de üzerine dokunarak kullanıyoruz.

Görevden göreve atlayarak kana susamış zombileri avladığımız oyunun tek eksi yanı silahların çabuk tükenmesi. Makineli tüfek, tabanca, bazuka hangi silahı kullanıyorsanız kullanın bir noktadan sonra bitiyor ve doldurmadığınız sürece -bölüm atlasanız dahi- aynı şekilde devam ediyorsunuz. Ayrıca ikinci silah olarak verilen testereyi de sürekli olarak kullanamıyorsunuz.

YORUMLAR