Cartel Kings 1.203 (Android)

Cartel Kings

Cartel Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartel Kings'te mafyaların ve çetelerin amansız mücadelelerine tanık oluyoruz.

Cartel Kings, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulmasına rağmen oyunun hikayesi ve akışı birçok ücretli oyundan katbekat iyi.

Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden birisi diğer oyunculara karşı oynayabiliyor oluşumuz. Oyundaki temel amaç diğer oyunculara saldırarak eşyalarını çalmak ve kendi avantajımıza kullanmak. Bu mücadelede başka oyuncularla dostluklar kurabilir ve bu çetin ortamda arkamızı kollayacak birilerini bulabiliriz. Oyun içi sohbet imkanı oyuncuların birbirleriyle etkileşime girmelerine imkan sağlıyor.

Cartel Kings'te karşımıza bolca RPG öğesi çıkıyor. Kontrolünü elimizde tuttuğumuz karakterlerin özelliklerini ve hatta dış görünüşlerini dahi istediğimiz gibi değiştirebiliyoruz. Bazı öğeler açık olsa da bazıları zamanla açılıyor. Sunulan seçenekler arasında silahlar, kıyafetler, ilginç aksesuarlar ve silah tasarımları yer alıyor.

Oyunun grafikleri gerçekçilikten ziyade eğlence üzerine kurulu. Oynarken PlayStation 1'deki birkaç oyunu anımsadık. Eğer siz de aksiyon odaklı bir oyun arıyorsanız Cartel Kings'i denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR