Cartoon Survivor 1.0 (Android)

Cartoon Survivor

1.0
Cartoon Survivor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartoon Survivor dinozorlar çağında geçen bir sonsuz koşu oyunudur

Cartoon Survivor oyuncuları renkli bir dünyaya davet eden ve keyifli bir oynanış sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cartoon Survivor'da tarih öncesine, yani dinozorların yeryüzünde hakim olduğu bir çağa konuk oluyoruz. Cartoon Survivor'da ana hikaye Doo Doo adlı dodo kuşu kahramanımızın etrafında gelişiyor. Kahramanımız katıldığı bir yarışmada ölümcül tuzakların olduğu parkurları tamamlayarak birinci olmaya çalışıyor. Bu nedenle etobur dinozorlar, kaplanlar, yılanlar ve saldırgan mamutlar onu yok etmek için hazır beklerken aralarına dalıyor ve süre dolmadan parkurları tamamlamaya çalışıyor. Biz de ona bu apal cesaretiyle kalkıştığı işte yardımcı oluyoruz.

Cartoon Survivor'da oyun oldukça dinamik bir yapıya sahip. Biz sürekli koşarken yarıştığımız parkur da gerçek zamanlı olarak değişiyor. Bu değişen şartlara uyum sağlamamız ve reflekslerimizi kullanmamız büyük önem taşımakta. Kimi zaman sağa veya sola kaçarken kimi zaman zırlamamız, kimi zaman da kanatlarımızı kullanarak havada süzülmemiz gerekiyor. Oyunda gizli patikaları keşfederek avantaj kazanabiliyoruz. Parkurlarda toplayacağımız altın ile kahramanımıza yeni kostümler de alabiliyoruz.

Cartoon Survivor oldukça güzel 3 boyutlu grafiklerle donatılmış bir mobil oyun.

YORUMLAR