Cat War2 1.9 (Android)

Cat War2

1.9
Cat War2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat War2 önceki bölüme göre zenginleştirilmiş içerikleriyle öne çıkıyor ve oyunseverlere aksiyon dolu bir macera vaat ediyor.

İlk bölümde yarım kalan macera şimdi devam ediyor! Cat War2 yine oyunculara keyifli bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Farklı özelliklere ve zenginleştirilmiş içeriğe sahip olan CatWar2'de ilk bölüme nazaran biraz daha canlı grafikler ve daha eğlenceli bir oyun yapısı kullanılmış.

İlk bölümü oynamamış olanlar için hikayeye biraz değinmek gerekirse; köpek cumhuriyeti kedi krallığını devamlı olarak saldırı altında tutmaktadır. Bizim görevimiz ise kedilere yardım ederek köpekleri geri püskürtmemiz gerekiyor. Bu amacı gerçekleştirmek için kaynaklarımızı verimli kullanmalı ve askeri birimlerimizi güçlendirmeliyiz.

Oyunda karşı taraftan sürekli olarak asker geliyor. Biz de sahip olduğumuz bütçe doğrultusunda adam üreterek karşı koymaya çalışıyoruz. Ekranın altında yer alan askeri birim listesinden ihtiyacımız olanları seçerek savaş alanına çıkartıyoruz.

Fazla kafa yormayan fakat eğlenceden de ödün vermeyen bir aksiyon oyunu arıyorsanız Cat War2 bu konuda değerlendirebileceğiniz iyi bir alternatif olabilir.

YORUMLAR