Chelsea Runner 1.0.11.1 (Android)

Chelsea Runner

Chelsea Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chelsea Runner'da bu kez Chelsea oyuncularıyla koşuyoruz.

Chelsea Runner, sonusz koşu oyunlarına ve futbola merakı olanların hoşuna gidecek bir yapım.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun Chelsea takımının lisansı oyunu olma niteliği taşıyor. 2015/16 sezonu için özel olarak tasarlanan bu oyunda favori futbol oyuncularımızı seçenerek sürükleyici maceralara girişiyoruz. Oyunun dinamikleri diğer sonsuz koşu oyunlarında gördüğümüz yapıda.

Kontrolümüze aldığımız futbolcuyu zaman dolmadan stadyuma ulaştırmaya çalışıyoruz. Hızlı koşan futbolcuların yolculukları esnasında karşılarına pek çok engel çıkıyor. Hızlı el hareketleri ile bu engelleri aşıp, tüm puanları toplamamız gerekiyor. Ekran üzerinde yapacağımız parmak kaydırma hareketleri ile oyuncumuzu yolun şeritleri arasında gezdirebiliyoruz.

Sonsuz koşu oyunlarının genelinde görmeye alıştığımız bonuslar ve anlık güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Oyuncumuz bazen motosiklete biniyor bazen de topa dönüşüp çok daha hızlı bir şekilde ilerliyor.

Kaliteli grafikler ve yumuşak geçişli animasyonlar oyunun keyifli atmosferini destekleyen özellikler arasında yer alıyor. Kısacası bu oyun pek çok açıdan beklentilerimizin üzerinde seyrediyor. Bu oyun türüne merakınız varsa mutlaka deneyin.

YORUMLAR