CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D 1.1 (Android)

CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D

1.1
CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D içerisinde bolca aksiyon içeren ve GTA serisindeki oyunlara benzerliğiyle dikkat çeken bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D'de Chicago şehrine konuk olarak bu şehrin suç imparatoru olabilmek için mücadele ediyoruz. Oyunda herşeye sıfırdan başlıyoruz. İlk başta kaçış arabası kullanma gibi nispeten kolay görevlerle uğraşırken ilerleyen aşamalarda kiralık katil görevleri gibi zorlu görevleri yapmaya çalışıyoruz ve gangsterlik rütbemizi artırıyoruz. Bütün bu işleri yaparken de polise yakalanmamaya çalışıyoruz.

CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu. Oyunda farklı araçları kullanabiliyoruz. Ayrıca tanklar gibi akseri araçları kullanarak etrafı yakıp yıkabiliyor, helikopterler kullanarak havadan düşmanlarımıza saldırabiliyoruz. Oyun boyunca görevleri tamamladıkça para kazanıyoruz ve bu parayı yeni silahlar ve cephane almak için kullanıyoruz.

CHICAGO CRIME SIMULATOR 3D ortalama kalitede grafiklere sahip olan bir oyun.

YORUMLAR