City Gangster : San Andreas (Android)

City Gangster : San Andreas

City Gangster : San Andreas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Gangster : San Andreas mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz GTA benzeri bir aksiyon oyunudur

City Gangster : San Andreas eğer GTA benzeri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan City Gangster : San Andreas'da 90'lı yıllarında başında geçen bir hikaye bizi bekliyor. Bu dönemde Ken adlı bir kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanımız San Andreas'a ilk ayak bastığında seşhrin suçlular tarafındna kontrol edildiğine ve çetelerin her yerde kol gezdiğine tanık oluyor. Ken'in bu şehirde tutunabilmesi için ilk önce şehir üzerindeki suç imparatorluğunu çökertmesi gerekiyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

City Gangster : San Andreas'da açık dünya tabanlı bir oyun yapısı bizi bekliyor. Oyunda geniş bir şehirde dolaşırken farklı araçları kullanabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça kazanacağımız parayla yeni silahlar alabilmemiz de mümkün. Oyun içerisinde 10 farklı silah seçeneğine sahibiz.

City Gangster : San Andreas'ın grafiklerinin çok yüksek kalite sunduğu söylenemez. Eğer bu durum sizin için problem olmazsa City Gangster : San Andreas oynamaktan keyif alabilirsiniz.