Combat Trigger: Modern Dead 3D 1.4 (Android)

Combat Trigger: Modern Dead 3D

1.4
Combat Trigger: Modern Dead 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaksinin derinlerindeki mücadeleye tanık olduğumuz bu oyunda sınırsız aksiyon bizleri bekliyor.

Galaksiler arası çatışmaları konu edinen bu heyecanlı oyun bol miktarda aksiyon içeriyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması ise başka bir artısı. Combat Trigger: Modern Dead 3D bizden ölü uzay böceklerinin sebep olduğu kozmik vebadan insanları korumamızı istiyor. Kulağa son derece korkunç gelen bu görevde bize birbirinden güçlü silahlar yardım ediyor.

Oyunda korkunç görünen ve oldukça güçli fiziksel yapılarıyla dikkat çeken uzaylılara karşı mücadele ediyoruz. Fakat belirttiğim gibi farklı modellerde ölümcül silahlar mevcut. Oyunun grafikleri iyi denilebilecek seviyede ve kontrollerde de pek sıkıntı yok. Sağ üst köşede radar mevcut ve buradan düşman aktivitelerini takip edebiliyoruz.

Oyunda zırh ve can yükseltmeleri de mevcut. Puan kazandıkça bu seviyeleri artırabiliyor ve daha fazla düşmana kafa tutabilecek seviyeye gelebiliyoruz. Bu yükseltmeler oldukça önemli çünkü zaman zaman etrafımız çok sayıda uzaylı tarafından çevriliyor.

Uzay temalı, fütüristik tasarımlı aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, Combat Trigger: Modern Dead 3D denemeniz gereken oyunlardan biri.