Commando Fight : Final Battle

Commando Fight : Final Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Commando Fight : Final Battle eğlenceli bir savaş oyunudur.

Commando Fight : Final Battle Android cihazınız ile boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirmenize yardımcı olan ücretsiz bir Android oyunudur.

Bol aksiyon dolu bir savaş oyunu olan Commando Fight : Final Battle'da dünyayı yok olmaktan kurtarmaya çalışan iki komando olan Feline ve Glaser'ı kontrol ediyoruz. Karşılarında koskoca bir ordunun olduğu Feline ve Glaser kanlarının son damlalarına kadar görevleri için savaşmalı ve dünyayı kurtarmalıdır. Oyunda komando kahramanlarımızın karşısına tank, helikopter, uçak ve piyade şeklindeki düşman askerleri çıkmakta ve kahramanlarımıza zor anlar yaşatmakta.Biz ise bu düşman saldırılarına karşı dik durmalı, düşmanın tanklarını ve diğer savaş araçlarını yok etmeli ve şehri ve sivilleri düşman bombardımanına karşı korumalıyız.

Commando Fight : Final Battle oldukça kolay bir şekilde oynanabilmekte. Oyun hareket sensörü kontrollerini ve dokunmatik kontrolleri başarılı bir şekilde birleştiriyor. Kahramanımızı yönlendirmek için telefonumuzu kahramanımızın gitmesini istediğimiz yöne doğru eğmeli, ateş etmek için ise ekrandaki düşmanların üzerine dokunmalıyız. Bu sırada komandomuzu üzerimize gelen mermilerden ve havadan düşen bombalardan da kaçırmalıyız.

Oyunda 3 farklı arkaplan, farklı silahlar, eğlenceli ses efektleri, farklı zorluk seviyeleri ve bölümler gibi diğer özellikler de bizleri bekliyor.

YORUMLAR