Commando War Mission: GunShip

Commando War Mission: GunShip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Commando War Mission: GunShip, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir FPS aksiyon oyunu.

Commando War Mission: GunShip, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir savaş oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun zorlu askeri görevlerden oluşan bölümleriyle oyuncuların soluksuz bir macera yaşamasını sağlıyor.

FPS kamera açısına sahip olan oyunda karakterimizi yönlendirebilmek için parmağımızı ekranda dolaştırmamız yeterli oluyor. Ateş etmek içinse ekranın sağ alt bölümünde bulunan butonu kullanıyoruz. Görevler esnasında seçebileceğimiz silahlar ekranın sol bölümünde konuşlandırılmış. Üzerlerine tıklayarak seçim yapabiliyoruz. Radardan düşmanlarımızın yerini takip ederek saldırı düzenleyebiliyoruz.

Commando War Mission: GunShip'te kullanılan grafikler ne yazık ki ortalamaları aşamıyor. Çok daha iyilerini gördüğümüzü söyleyebiliriz. Buna karşın aksiyon dozu yüksek bölümler bu detayı gözardı etmemizi kolaylaştırıyor.

Biraz daha iyi grafikler ve modellemelerle oyunun daha yüksek başarıya ulaşacağını inanıyoruz. Çatışma ve savaş oyunlarından keyif alıyorsanız Commando War Mission: GunShip size keyifli anlar yaşatabilir.

YORUMLAR