Commando

Commando
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Commando, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir çatışma oyunu.

Commando, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu. Askeri mücadelelere girdiğimiz bu oyunda komutamızdaki birimleri kullanarak saldırıda bulunan düşmanları alt etmeye çalışıyoruz.

İki boyutlu bir oyun olan Commando'da askerlerimizi ekranın sağ ve sol bölümlerine konumlandırılmış olan butonları kullanarak yönetiyoruz. Oyunda kontrollere dair herhangi bir sorun yaşamadık. Dokunmatik ekranlar için optimize edilmiş olması ve kontrollerin parmakların kolay ulaşabileceği şekilde ayarlanmış olması iyi düşünülmüş.

Maceramız sırasında karşımıza onlarca farklı tipte düşman geliyor. Özellikle belirli zamanlarda gelen boss'lar sınırları zorlayan nitelikte.

Oyundaki haritalar belirli seviyeden sonra değişiyor. Seçeneklerin bol tutulmuş olması iyi bir ayrıntı. Oyunseverlre sürekli aynı yerlerde oynamak zorunda kalmıyorlar. Buna karşın oyunda birim ve silah çeşitliliği daha yüksek tutulsaydı çok iyi olurdu. Hatta işi biraz daha ileri götürecek olursak, oyunda multiplayer desteği olsa çok daha keyifli olurdu. Bu sayede arkadaşlarımızla beraber oynama şansı yakalardık.

Metal Slug'a benzeyen Commando, iki boyutlu bir aksiyon oyunu arayanların göz atabileceği bir sçeenek. Bazı içerik zenginleştirmeleri ve grafik iyileştirmeleri ile çok daha iyi sonuçlara imza atabilir.

YORUMLAR