Cops N Robbers 2 1.0.4 (Android)

Cops N Robbers 2

Cops N Robbers 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cops N Robbers 2 oldukça ilginç bir rol yapma oyunudur

Cops N Robbers 2 kendine has bir oynanışa sahip olan ve oyunculara bolca eğlence sunan bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Minecraft'a oldukça benzeyen bir hırsız polis oyunu olan Cops N Robbers 2'de karayla bağlantısı olmayan bir adada yer alan West Pacific Prison adlı hapishaneye konuk oluyoruz. Bu hapishanede hangi görevi yapacağımızı ise biz seçiyoruz. Eğer bir hapishaneden kaçış oyunu oynamak isterseniz hırsızları seçebilir ve hapishaneden kaçmak için mücadele edebilirsiniz. Eğer hırsızların kaçmasını engellemek isterseniz hapishanede görevli bir polisi yönetebilirsiniz. Oyuna yeni eklenen ve ilginç bir sınıf olan ajan sınıfını seçerek suçluların arasına sızarak polise yardımcı olabilirsiniz.

Cops N Robbers 2'de oyuncular kendi silahlarını yaratabiliyorlar. Hırsız olduğunuzda açlık seviyenize de dikkat etmeniz gerekiyor. Ada dışında farklı hayvanları avlayabilmeniz mümkün. Hapishanedeyken polisin size verdiği talimatları uygularken uygun anı kollayarak kaçış fırsatını yakalıyorsunuz. Polis olduğunuzda bütün suçluları belirlenen süre içerisinde gözetim altında tutuyor ve kaçmalarını engelliyorsunuz. Ajan olduğunuzda ise kimliğinizi belli etmeden ve hırsızlara yakalanmadan polise bilgi sızdırıyorsunuz.

Cops N Robbers 2 çok oyunculu oyun modu sayesinde oyunculara oyunu online olarak diğer oyuncularla birlikte oynama imkanı veriyor. Bu sayede oyun daha keyifli hale geliyor.

YORUMLAR