Counter Assault 1.0 (Android)

Counter Assault

1.0
Counter Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Counter Assault, birbirinden güçlü silahlarla birlikte düşmanları öldürmenizi amaçlayan aksiyon dolu bir mobil oyundur.

Eskimeyen oyunlardan olan Counter'ı mobil cihazlarınızdan oynamak istemez misiniz? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Counter Assault, sizi büyük bir çatışmanın içerisine davet ediyor.

Counter Assault, silahların patladığı düşmanların bitmediği bir oyun. Oyunda takımınızla birlikte stratejik hamleler yapmalı ve düşmanları yenmelisiniz. Counter Assault oyununda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü düşmanlarınız çok acımasız ve sizi öldürmek istiyorlar. Sizin onlardan önce davranmanız gerekli. Bu yüzden yaptığınız tüm hamleleri dikkatli bir şekilde yapın.

Başarılı bir şekilde tasarlanmış grafiklere sahip olan Counter Assault, ses efektleri ile birlikte çatışma atmosferini de size yaşatıyor. Bu sayede oyunu oynarken heyecanlanacak ve gerçekten de kendinizi bir çatışmanın içerisindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Online bir şekilde oynanabilen Counter Assault oyununda arkadaşlarınızla birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. İki takım haline gelip en iyi oynayan arkadaşlarınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Hatta Counter Assault oyun turnuvası bile düzenleyebilirsiniz.

Counter Assault oyunun silah ve karakter kontrolünü ekranda bulunan butonlar sayesinde yapabiliyorsunuz. Ekranda bulunan butonlara dokunarak silah değiştirebilir, saklanabilir ve ateş edebilirsiniz. Onlarca farklı silah çeşidi ve aksiyon dolu bölümleri ile birlikte Counter Assault oyununu hemen şimdi indirin!

YORUMLAR