Counter Terrorist 2 - Gun Strike 1.04 (Android)

Counter Terrorist 2 - Gun Strike

Counter Terrorist 2 - Gun Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Counter Terrorist 2 - Gun Strike, Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Counter Strike benzeri FPS oyunu.

Counter Terrorist 2 - Gun Strike, adından da tahmin edeceğiniz üzere Android cihazlarda oynanabilen Counter Strike benzeri FPS oyunu. Kaliteli grafikler ve oynanış sunan popüler FPS oyunun ikincisinde 20 adet yeni silah, 2 yeni bölüm eklendiği ve yapay zekanın seviyesinin yükseltildiği göze çarpıyor.

Mobilde Counter Strike havasını tadacağınız kaliteli ender yapımlardan biri Counter Terrorist 2 – Gun Strike. Telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz aksiyon FPS oyununda multiplayer oynama seçeneği bulunmuyor. Dünya genelinde oyuncularla kapışmak yerine bölüm bölüm ilerliyorsunuz. Her bölümde daha iyi oynayan dolayısıyla daha zor ölen yapay zekayla diğer deyişle botlarla karşılaşıyorsunuz.

Kontrol hassasiyetini dilediğinizce ayarlayabildiğiniz oyunda düşmanı indirmek için özel bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Silahınızı düşmana doğrultmanız yeterli oluyor. Otomatik ateş etme mekanizmasını dilerseniz kapatabiliyorsunuz. Kontrol demişken, ekranın sol tarafını hareket etmek; sağ tarafını da nişan almak için kullanıyorsunuz.

YORUMLAR