Craft Tank 1.5.6 (Android)

Craft Tank

Craft Tank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Craft Tank, tank ve savaş oyunları sevenlerin ilgisine çekebilecek heyecanlı ve aksiyon dolu bir android oyunu.

Craft Tank, popüler Sandbox oyunu Minecraft tasarımına benzer şekilde hazırlanan bir Android tank oyunu. Eğer tank ve savaş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Craft Tank'ı ücretsiz olarak indirip denemenizde fayda var.

Düşman tanklarının hepsini yok etmeye çalışacağınız oyunda ne kadar başarılı olursanız o kadar altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınları yeni tank almak için kullanabilirsiniz. Farklı bölümler bulunan oyunda bölümler bölümlerden kazandığınız yıldızlar sayesine altın kazanma oranınızı arttırabiliyorsunuz.

Rakip tankları yok ederken diğer tanklardan kendinizi korumanız gerekiyor. Bunu yapmak için ise bölümlerdeki duvar bloklarını kullanıp arkalarına saklanabilirsiniz. Kalite ve grafik kalitesi açısından eski atari oyuları tadında olan Craft Tank, saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz bir savaş oyunu.

50 farklı bölüm bulunan oyunda multiplayer moduna girerek diğer oyunculara karşı da savaş yapabilirsiniz. Kolay kontrol sistemi sayesinde oynarken tankın kontrolünü rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Son zamanlarda oynayabileceğiniz eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir Android savaş oyunu arıyorsanız, Craft Tank'a göz atıp denemenizi tavsiye ederim.