Crafting Game for Minecraft

Crafting Game for Minecraft
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
3  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,724

  • Üretici

    sonikness

Crafting Game for Minecraft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Crafting Game for Minecraft oyunculara yaratıcılıklarını konuşturma ve kendi oyun dünyalarını şekillendirme imkanı veren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Minecraft alternatifi olan Crafting Game for Minecraft'ta oyuncular küplerden oluşmuş bir dünyaya konuk oluyorlar. Bu dünyada hayatta kalabilmek için de kendi ekinlerimizi yetiştirmemiz, sığınaklar inşa etmemiz ve silahlar yaparak kendimizi savunmamız gerekiyor.

Crafting Game for Minecraft'ta 2 farklı oyun modu yer alıyor. Creative Mode'da tam anlamıyla birşeyler inşa etme yeteneklerinizi konuşturuyorsunuz. Dev binalar ve kaleler inşa edebildiğiniz bu modda sınırsız kaynağa sahipsiniz. Bu sayede sadece inşa etme üzerine yoğunlaşabiliyorsunuz. Survival modunda ise bizi zorlu bir hayatta kalma oyunu bekliyor. Bu modda kullanabileceğimiz kaynaklar sınırsız değil. Kaynakları elde etmek için maden kazmamız, ağaç kesmemiz, çiftçilik yapmamız gerekiyor. Bir yandan da farklı tehlikelerle savaşıyoruz.

YORUMLAR