Crazy Camping Day 1.0.1 (Android)

Crazy Camping Day

Crazy Camping Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Camping Day, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kamp yapma oyunu ve tamamen çocuklara hitap ediyor.

Crazy Camping Day, çocukların uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceği eğlenceli bir kamp yapma oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyuna adım attığımızda karşımıza sevimli ve rengarenk tasarımlarla dolu bir arayüz çıkıyor. Karakterlerin ve çevre birimlerinin tasarımları çocukların ilgisini çekecek türden hazırlanmış.

Crazy Camping Day monoton bir oyun değil. Farklı oyunları bir araya getirerek ortaya ilginç bir karışım çıkartıyor. Çadır onarmaktan tutun da araba yıkamaya kadar pek çok görevi tamamlamaya çalışıyoruz. Bu oyunların her biri farklı dinamikler üzerine kurulu oldukları için oyunu her seferinde yeniden keşfediyoruz.

Oyundaki temel görevimiz kampa giden Brown ailesinin karşılaştığı sorunları çözmek ve onlara huzurlu bir tatil ortamı sunmak. Bu esnada karşımıza birbirinden ilginç ve zorlu bulmaca çıkıyor. Özellikle bozulan arabaları tamir etmek pek kolay olmuyor. Elbette bu bir çocuk oyunu olduğu için değerlendirmeleri çocukların penceresinden yapmaya çalışıyoruz.

Kesinlikle şiddet ve rahatsız edici türden görüntüler içermeyen Crazy Camping Day, ebeveynlerin çocuklarına güvenle oynatabilecekleri oyunlardan biri.