Crazy Cat Salon 1.0.2 (Android)

Crazy Cat Salon

Crazy Cat Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Cat Salon'da salonumuza gelen kedilere bakım yapmaya ve onları süslemeye çalışıyoruz.

Crazy Cat Salon, çocukların keyif duyacağı öğelerle ve sevimli hayvanlarla donatılmış eğlenceli bir Android oyunu. Kedi kuaförü işlettiğimiz bu oyunda, salonumuza gelen sevimli dostlarımızı süslemeye ve onları hiç olmadıkları kadar güzel hale getirmeye çalışıyoruz.

Oyunda süslememiz gereken dört farklı kedi mevcut. Lola, Pumpkin, Sadie, Midnight isimli bu kedilerden birisini seçip bakım yapmaya başlıyoruz. Öncelikle kedinin karnını doyurmamız gerekiyor. Ardından kediyi rahatsız eden herhangi bir deri rahatsızlığı varsa onu tedavi ediyoruz. Bu görevi de bitirdikten sonra salonumuzda bulunan araç gereçler yardımıyla kedinin tüylerine bakım yapmaya başlıyoruz.

Kediyi güzelleştirmek için kullanabileceğimi pek çok ekipmanımız var. Makasla, taraklar, spreyler ve boyaları kullanarak aklımızdaki tasarımları özgürce yansıtabiliyoruz. Oyunseverleri özgür bıraktığı için bu oyunun yaratıcılığı geliştirdiğini dahi söylememiz mümkün.

Çocuklar için tasarladığı eğlenceli oyunlarla tanınan Tabtale firması, anlaşılan o ki bu sefer de gayet iyi iş çıkartmış. Özellikle ebeveynler çocuklarını sevindmek istiyorlarsa bu oyuna göz atabilirler.

YORUMLAR