Crazy Dessert Maker

Crazy Dessert Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pasta ve tatlı yapmaya hevesli çocuklar için ücretsiz bir oyun olan Crazy Dessert Maker oldukça ilgi gören popüler bir uygulama.

Tatlılarla aranız nasıl? Kek, kurabiye ve pasta gibi lezzetli şeyler için mutfakta vakit geçirmek isteyenlerden misiniz? Güzel haber şu ki, artık bunları yapabilmek için uzman bir şef olmanız gerekmiyor çünkü Android kullananlar için hazırlanmış bir oyun olan Crazy Dessert Maker ile bu işlemi bir oyuna çevirebiliyorsunuz. Güncellemelerle birlikte yeni tarifler kazandığınız oyun 140 milyonu aşkın kullanıcısıyla yeni yeteneklerin peşinde.

Tatlılarınızı yapmak için sunulan birçok mutfak teçhizatıyla birlikte hazırlanma aşamasının her inceliğini oynayabildiğiniz bu oyundan bir şeyler öğrenmeniz gerçekten mümkün. Özellikle mutfağa hevesli çocukların ilgisini çekecek olan bu oyun sayesinde doğum günü kutlamalarınız için ev yapımı pasta yapabilmek için ilk adımları atıp mutfağın temelini öğreneceksınız. Dürüst olalım, kendi ellerinizle hazırlamış olduğunuz bir pastanın manevi değeri her pastane ürününden daha kıymetli değil mi? Bu oyun sayesinde bu emelin ilk adımını atmış olacaksınız.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Crazy Dessert Maker Android telefon ve tablet için optimize edilmiş ekran görüntüleriyle keyifli bir görsellik sunuyor. Ne var ki, uygulama içi satın alma seçeneklerine karşı tetikte olmanızda da yarar olacaktır.

YORUMLAR