Crazy Diner Day 1.0.1 (Android)

Crazy Diner Day

Crazy Diner Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Diner Day çocukları eğlendirecek her türlü özelliğe sahip bir mobil oyun ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Crazy Diner Day, Android cihaz kullananlara yönelik hazırlanan ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir çocuk oyunu.

Eğlenceli grafikleriyle çocukların beğenisini kazanacağından emin olduğumuz bu oyunda çok sayıda müşteri ağırlayan bir restoranı yönetme görevini üstleniyoruz. Zengin bir oyun deneyimi sunan Crazy Diner Day, çocukları için uygun bir oyun arayan ebeveynlerin değerlendirmesi gereken yapımlar arasında.

Oyunda yapmamız gereken birçok görev olduğu için asla monotonlaşmıyor. Görevlerimiz arasında en önemli olanı müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmette bulunmak ve restoranımızdan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak.

Elbette restoranda her zaman işler yolunda gitmiyor. Zaman zaman acele etmekten dengesini yitirip düşen garsonumuza ilkyardımda bulunmalı, zaman zaman da susmak bilmeyen bebeklerin bakımlarıyla ilgilenmeliyiz. Hatta bazen yemek yerken üstüne yemek döken müşterilerimize bile yardım etmek zorunda kalıyoruz.

Söz konusu bu işleri yaparken karşılaştığımız grafikler, modellemeler ve animasyonlar son derece kaliteli. Elbette çocukların ilgisini çekmek adına biraz abartılı tasarımlara sahipler. Büyüklere çok hitap ettiğini söyleyemeyeceğim bu oyun çocukların zevkle oynayacakları bir seçenek.

YORUMLAR