Crazy Hamster Free

Crazy Hamster Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Hamster Free, kış için gerekli malzemeleri yedeklemeyi unutan hamster ile çıkacağınız macera şeklinde geçen oyun oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Crazy Hamster Free, kışın yemesi için gerekli olan yiyecekleri depolamayan bir hamster ile geçireceğiniz eğlenceli bir macera oyunu. Üşengeç hamster yaz boyunca yan gelip yatmış ve kış için gerekli olan yiyecekleri stoklamamıştır. Bu nedenle yaklaşan kış mevsimi onu korkutmakta ve tek umudu ise diğer adamalara giderek yiyecek bulmaktır.

bilmediği diğer adalara giderek yiyecek arayacak olan hamsterı oyun içerisinde siz yönetiyorsunuz. Tabi yiyecekleri bulmak sandığınız kadar kolay değil. Çünkü adalar üzerinde sizi bekleyen engeller ve tuzaklar bulunuyor. Eğer adalar üzerinde dikkatli davranarak tuzaklara yakalanmassanız ve engelleri atlatabilirseniz kışın hamsterınız rahat bir mevsim geçirecek ve karnı doyacaktır. Eğer başarısız olursanız tehlikeli ve oğuk kış ayları sizi bekliyor.

Özellikler:

  • Basit ve bağımlılık yapan oyun yapısı
  • Eğlenceli animasyon ve ses efektleri
  • Farklı bölümlerden oluşan değişik dünyalar
  • Farklı eşyalar
  • Ücretsiz

400 x 800 ve daha üzeri çözünürlükler için optimize edilmiş olan Crazy Hamster oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen bu maceraya başlayabilirsiniz. Cihazınız yeterli çözünürlük oranlarını desteklemiyorsa oyunu oynarken problemler yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR