Crazy Museum Day! 1.0.2 (Android)

Crazy Museum Day!

Crazy Museum Day!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Museum Day, müzede geçireceğiniz çılgın bir macerayı kapsayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Crazy Museum Day, sakinlik ve sükunet içinde gezip dolaştığımız müzelerde çılgın bir gün geçirmek istiyorsanız Android telefon ve tabletlerinize indirmeniz gereken ücretsiz bir oyun.

Geliştirmiş olduğu başaralı mobil oyunlar ile ön plana çıkan TabTale'in oyunu olan Crazy Museum Day, müzede geçireceğiniz çılgın ve farklı gün macerası sunuyor. Pek çok farklı aktivite gerçekleştirebileceğiniz oyunda eski zamanlarda dönerek o günlere ait pek çok şeyi görebiliyorsunuz.

Müze aktivitelerinden istediğinizi seçerek yapabileceğiniz oyunda dinozor iskeletleri yapabilir, buzdan prensesleri eritebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde oyunlar sunan oyunda bilim bulmacaları, vahşi yaşam eşleştirme oyunları, prenses giydirme ve bir çok oyun sunuluyor. Oynadıkça bir çok yenilik keşfedeceğiniz ve her defasında keyif alacağınız Crazy Museum Day'i oynamaya başlamak için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek. Özellikle küçük yaştaki çocuklarınız ile birlikte oyun oynamak istiyorsanız, bu oyun sizin için oldukça ideal. Oyunun görsel kalitesi oldukça yüksek ve oynanışı rahat. Bu sayede oynarken herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

YORUMLAR