CREEPS

CREEPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CREEPS size kabus gibi anlar yaşatacak bir aksiyon-korku oyunudur

CREEPS eğer karanlık ortamlarda geçen korku temalı oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan CREEPS'te bilimkurgu ve korku karışımı bir hikaye konu alınıyor. Oyunda herşey Kanadalı bir araştırma ekibinin The Hellgate - Cehennem Kapısı adlı boyutlar arası bir geçidi keşfetmesiyle başlıyor. Bu keşif başta bilimsel amaçlarla yapılmış olsa da ilerleyen süreçte tam bir kabusa dönüşmüş ve ölümcül yaratıkların dünyaya geçiş yapmasını sağlamıştır. Şehrin elektriği kesilmiş ve sokaklar zifiri karanlığa bürünmüştür.

The Crisis Response Elite Emergency Preparation Squad (C.R.E.E.P.S) adlı bir acil durum müdahale ekibi de bu durumu kontrol altına almaları amacıyla bölgeye gönderilmiştir. Ekibimizin görevi şehre kesilen elektiriği tekrar geri getirmek ve yaratıkları yok etmektir.

CREEPS'te farklı kahramanları yönetebiliyoruz. Kahramanlarımız farklı silahlar kullanabiliyorlar. Oyunda görevleri tamamladıkça ve yaratıkları yok ettikçe tecrübe puanı kazanmaktayız. Bu puanları kullanarak kahramanımızı geliştirebiliyoruz.

CREEPS oynanış olarak strateji oyunlarına benzer bir yapıya sahip. Gerçek zamanlı aksiyon ile birleşen bu yapı ilginç bir oyun deneyimi sunuyor.

YORUMLAR