Crossy Heroes 1.0.3 (Android)

Crossy Heroes

Crossy Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossy Heroes, Android cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınız ile puan olarak yarışıp en yüksek puanı almaya çalışacağınız bir arcade oyunu.

Crossy Heroes, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak ücretsiz bir arcade oyunu.

Popüler Sandbox oyunu Minecraft ile benzer şekilde grafiklere sahip olan fakat Avengers karakterlerini kontro lederek oynayacağınız oyunda hem önünüze çıkan düşmanları dövüyor hem de bir yandan ilerlemeye ve yüksek puan almaya çalışıyorsunuz.

Temel olarak oyundaki amacınız en uzak mesafeye giderek daha yüksek puan almak. Fakat bunu yaparken önünüze çıkan canlı düşmanları aşmanız gerekiyor. Hareketli düşmanlarınız dışında güldür güldür su akan dere, arabaların bir saniye durmadığı trafik ve bol bol ağaç önünüzü kesmeye çalışıyor. Hem engelleri aşmalı, hem rakipleri yok etmeli hem de bir yandan ilerlemeye devam etmelisiniz.

Farklı bölüm ve senaryolardan oluşan oyunda arkadaşlarınız ile aynı anda kapışabilmeniz mümkü olmasa da aldığınız puana göre yarışabiliyorsunuz.

Oyundaki ekran görüntülerini sosyal medya üzerinden paylaşma imkanı sunan Crossy Heroes oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor fakat oyun içerisinde satın alma opsiyonları da mevcut.

Bir çok farklı kontrol ederek tüm engelleri aşmaya çalışacağınız oyun denemeye değer.

YORUMLAR