Danger Close 2.3.8 (Android)

Danger Close

Danger Close
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    192

  • ÜRETİCİ

    Fourpointfive Interactive

Low poly grafikli hızlı online PvP oyun

Danger Close, low poly (düşük poligon) grafiklere sahip online mobil FPS oyunu. Düşük donanımlı Android telefonlarda da akıcı oynanış sunmasıyla öne çıkan birinci şahıs nişancı oyununda farklı modlarda gerçek oyuncularla kapışıyorsunuz. Sadece 35MB boyutunda olan oyun, ücretsiz olmasına karşın reklamsız, kesintisiz oynamaya izin veriyor.

Android platformunda gerçekten konsol kalitesinde görseller sunan, AAA kalitesinde FPS oyunları mevcut ancak çoğu üst seviye telefonlarda en iyi şekilde oynanış veriyor. Bazıları grafik kalitesini düşürme seçeneği sunuyor. Danger Close ise Android telefon ayrımı yapmıyor. Seneler öncesinin Android telefonuna sahip olsanız dahi diğer oyuncularla aynı kalitede oynuyorsunuz. Üstelik düşük boyutlu; telefonda fazla yer açmak zorunda değilsiniz.

Oyuna geçecek olursak; Danger Close’da sadece gerçek oyuncular mücadele ediyor. Klasik takım halinde mücadele etme veya herkese tek girme dışında battle royale mod bulunuyor. Mücadeleler hızlı; belli bir sürede bireysel veya takım oyununuzu gösteriyorsunuz. Farklı gezegenler, korsanların istila ettiği ada dahil 8 harita mevcut. Kontroller tarafında hassasiyet ayarlama ve otomatik ateş etme dikkat çekiyor. Bu arada üç farklı silah kullanabiliyorsunuz. Birincil silahınız dışında yakın dövüşler için bıçak, zor anlar için de el bombanız var.

 

YORUMLAR