Dark Mirrors 1.10 (Android)

Dark Mirrors

Dark Mirrors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Mirrors ile gerçek zamanlı savaşlara katılabilirsiniz.

Android Rol oyunları arasına dün gece saatlerinde katılan Dark Mirrors tamamen ücretsiz olarak yayınlanan bir mobil oyundur. 

Oyunculara kaliteli grafikler eşliğinde zengin bir içerik sunan yapım, fantastik öğeleri ile oyuncuların beğenisini toplayacak gibi görünüyor. İnanılmaz kaliteye sahip 3D grafikleri ile sürükleyici bir savaş atmosferini oyunculara sunan mobil oyun, bünyesinde birbirinden farklı karakterleri de bulunduruyor. Oyun içerisinde yer alan bu karakterlerin kendilerine özgü çeşitli yetenekleri bulunmaktadır. Her karakterin saldırı ve savunma değerleri birbirlerine göre farklılıklara sahiptir. 

Basit kontrollere sahip olarak yayınlanan yapım, etkinlikler ile oyunculara çeşitli hediyelerde sunuyor. Dünya çapında olacak olan bu etkinliklerde sıralama sistemi olacak ve ilk sıralarda yer alan oyunculara sürpriz hediyeler sunulacak. Eğlencenin ve aksiyonun bir raya geldiği mobil oyunda dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyabilecek ve yabancılarla arkadaşlıklar kurabileceğiz. Gerçeklikten uzak olan oyunda büyücüler, cadılar, iskeletler gibi çok sayıda fantastik karakter yer almaktadır.
Mobil oyun severlere tamamen ücretsiz olarak sunulan yapımda dünyanın dört bir yanından oyuncular ile gerçek zamanlı olarak savaşabileceğiz.