Dark Sword 1.0.68 (Android)

Dark Sword

Dark Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Sword mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu

Dark Sword kendine has görsel stiliyle ve keyifli oynanışıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dark Sword'da fantastik bir maceraya dalıyoruz. Oyunumuz karanlığa karşı savaşan bir kahramanın hikayesini konu alıyor. Kahramanımız bir gün uyandığında gecenin sonlanmadığına, her tarafın halen karanlık olduğuna tanık oluyor. Kısa bir süre sonra ise bu sonlanmayan gecenin sebebinin karanlık ejderha olduğunu keşfediyor. Ejderha güneşe açılan kapıyı kapattıktan sonra dünyaya karanlık çöküyor ve bütün canlılar bu karanlık içerisine gömülüyor. Karanlıkla birlikte bitmek bilmeyen acılar da başlıyor. Bize düşen görev ise karanlık ejderhayı yok ederek dünya üzerinde güneşin yeniden parlamasını sağlamak.

Dark Sword'un oynanış yapısı side scroller türündeki oyunlara benziyor. Ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza farklı düşmanlar çıkıyor ve onları yok etmeye çalışıyoruz. Ayrıca farklı bölüm sonu canavarlarıyla da savaşarak özel ödüller kazanabiliyoruz. Oyun boyunca kahramanımızı geliştirebiliyoruz ve ilerledikçe daha güçlü hale getirebiliyoruz. Benzer şekilde kullandığımız silahları da geliştirebiliyoruz.

YORUMLAR