Dead Invaders & Death Strike (Android)

Dead Invaders & Death Strike

Dead Invaders & Death Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Invaders & Death Strike bolca aksiyon içeren bir mobil FPS oyunudur

Dead Invaders & Death Strike oyuncuları bolca aksiyonun içerisine dahil eden bir mobil FPS oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dead Invaders & Death Strike'da galaksiler arası bir savaşa tanık olmaktayız. Bu savaş nedeniyle dünya yok olmanın eşiğine gelmiş, her yer savaş alanı olmuştur.  Şehirler yanarken ülkeler birer birer düşmektedir. Bir komando olarak bize düşen görev ise bu kabustan bir çıkış yolu bulabilmektir. Bu iş için silahlarımızı kuşanıyoruz ve yüzlerce korkunç uzaylı yaratığın karşısına çıkıyoruz.

Dead Invaders & Death Strike'da kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol etmekteyiz. Oyunda tek yapmamız gereken karşımıza çıkan canavarları yok etmek. Bu iş için nişan alma yeteneklerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyunda tek silah kullanabildiğimiz gibi aynı anda iki silahı da kullanabiliyor ve ateş gücümüzü artırabiliyoruz.

Dead Invaders & Death Strike ortalamanın üzerindeki grafik kalitesiyle görsel olarak hoşunuza gidecektir. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız Dead Invaders & Death Strike'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR