Dead Ninja Mortal Shadow 1.1.3 (Android)

Dead Ninja Mortal Shadow

Dead Ninja Mortal Shadow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Ninja Mortal Shadow ücretsiz olarak indirebileceğiniz, aksiyonun daima yüksek dozda seyrettiği bir ninja oyunudur.

Başarılı bir platform koşu oyunu olarak dikkatimizi çeken Dead Ninja Mortal Shadow’da şeytani güçlere karşı koyabilmek için amansız bir mücadeleye girişiyoruz.

Oyunda kullanılan grafik modellemeleri son derece ilgi çekici. Karanlık, puslu ve gizemli bir havaya sahip olan oyunda önündeki tehlikeler aşıp karanlığın hükmüne son vermek isteyen bir ninjanın kontrolünü ele alıyoruz.

Diğer platform koşu oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da karşımıza çıkan nesnelerden sıyrılmak için refleklerimizi iyi kullanmamız gerekiyor. Aksi halde görvimizi başarısızlıkla sonuçlandırabiliriz.

Oyun esnasında karşımıza sadece pasif engeller çıkmıyor. Ek olarak elinde farklı türde silahlar bulunduran muhafız tipi askerler de beliriyor. Bunları kesip yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Oyunda sladırılardan son çıkan kan efektleri genel atmosferle uyum içerisinde ilerliyor. Gerçekçilikten ziyade sürrealist bir ortam söz konusu. Bu da oyunu orijinal kılan detaylardan bir tanesi. Eğer platform oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Dead Ninja Mortal Shadow’u denemelisiniz.

YORUMLAR