DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak 0.9.5 (Android)

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak adından da anlaşılacağı üzere zombi temalı bir aksiyon oyunudur.

Oldukça sağlam bir hakiye temeline kurulan DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak, 3D shooter tarzında oynanan bir oyundur. Oyunun hikayesine değinecek olursak, gizli bir araştırma merkezi ‘DEAD PLAGUE’ isminde ölümcül bir virüsü sızdırır. Sıcak ve tropikal bir iklime sahip olan oyun bölgesinde virüs hızla yayılır ve virüse bulaşan insanlar zombilere dönüşür.

Virüsün yayılmasına karşı koymak adına ‘BIOCORP’ adında bir örgüt kurulur. Oyunda siz bu örgütün bir parçası olarak mücadele vereceksiniz. Örgütün bir parçası olarak da göreviniz virüs tehlikesinin bulunduğu ortamlarda DNA numuneleri toplamak ve zombilerin türemesinin ardındaki sır perdesini aralamak. Ayrıca virüse karşı bir panzehir oluşturma ihtimali de bulunuyor.

Hayatta kalma anlamında kıyasıya bir aksiyona girişeceğiniz DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR