Dead Shell: Roguelike RPG 1.0.14 (Android)

Dead Shell: Roguelike RPG

Dead Shell: Roguelike RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Shell: Roguelike RPG, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir rol yapma oyunudur.

Dead Shell: Roguelike RPG, hikayesi olan mobil oyunları sevenlerin hoşuna gidecek tarzda bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, bir saldırı ekibini kontrol ediyoruz ve hikayeyle beraber ilerlemeye çalışıyoruz.

Eğer ki rol yapma oyunlarına aşina değilseniz Dead Shell size zor gelebilir ama hikayesi olan oyunları seviyorsanız hemen bağımlısı olacağınızı söyleyebilirim. Zira uygulama marketlerinde kullanıcıların çoğu bulmaca türünde ya da çok uğraş gerektirmeyen türde oyunları tercih ediyorlar. Dead Shell: Roguelike RPG ise hikayesiyle ön planda ve bir RPG oyunu tadı alabiliyorsunuz. Hikayesine gelince, bir gün bilim adamları, madenciler, gardiyanlar ve sivil personelin çalıştığı bir merkezde imdat sinyali yanar ve şeytani yaratıklar korkunç terör çığlıklarıyla merkezi doldurur. Doğal olarak bizim görevimiz de bu noktada o merkeze inip şeytani yaratıklara gününü göstermek oluyor. 

Oyunda her zaman yeni bir zindan bulabileceğinizi de unutmayalım. Son olarak Dead Shell: Roguelike RPG oyununu indirmesi tamamen ücretsiz, dolayısıyla bu tarz oyunları seviyorsanız oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR