DEER HUNTER 2016 (Android)

DEER HUNTER 2016

DEER HUNTER 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEER HUNTER 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

DEER HUNTER 2016 oyuncular tarafından keyifle oynanan ve büyük başarı yakalayan Deer Hunter serisinin son oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir avcılık oyunu olan DEER HUNTER 2016'da oyunun isminin aksine sadece geyik avlamıyoruz. DEER HUNTER 2016'da dünyanın farklı noktalarına yolculuk ederek farklı iklim şartlarında avlanmaktayız. Kimi zaman buzullarla kaplı kutuplarda av ararken kimi zaman da Afrika'nın sıcak ve kurak düzlüklerinde avlanmaya çalışıyoruz. Bu mücadelelerde dikkatli olmazsanız avcı yerine av olabilmeniz de mümkün. Oyunda dev timsahlar ve güçlü kutup ayıları gibi yırtıcılar sizi yem olarak görmekteler. Bu tehlikelere karşı nişan alma yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor.

DEER HUNTER 2016 FPS türünde bir avcılık oyunu; yani oyunda kahramanınızı birinci şahıs bakış açısından yönetiyorsunuz. Oyunda temel amacımız en büyük avları yakalamak. Bu iş için farklı silahları kullanabiliyorsunuz. Klasik tüfeklerden uzun mesafeli keskin nişancı tüfeklerine kadar birçok seçeneğe sahibiz. Avlardan kazanacağımız parayla yeni silahların kilidini açabiliyoruz. Ayrıca kullandığınız silahları farklı dürbünler, namlular, şarjörler ve dipçiklerle daha güçlü hale getirebilmenize de izin veriliyor.

DEER HUNTER 2016 oldukça kaliteli grafiklere sahip. Oyundaki yüksek detaylı av hayvanları göze hoş görünen çevresel grafiklerle birleşiyor.