Demons & Dungeons 1.1.9 (Android)

Demons & Dungeons

Demons & Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demons & Dungeons başarılı bir RPG oyunudur

Demons & Dungeons, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve oyun sevelere gerçek zamanlı savaşlar sunan aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur.

Demons & Dungeons insanlar ile ejderhalar arasındaki savaşları konu almakta. İnsan krallıkları 1000 yıl önce ejderhalarla savaşarak galip gelmiş ve insanoğlunun yok olmasını önlemiştir. Aradan geçen 1000 yıl boyunca ejderhaların izine rastlanmamıştır ve eski Dragon Slayers düzeni bu nedenle dağılmıştır. İnsanlar krallıklarına ve şehirlerine karşı olan en büyük tehdidin yok olduğuna inanarak güven içerisinde yaşamıştır.

Fakat herşey gökten ateş yağdığı gece değişmiştir. Yanan kayalar toprağa düştükçe toprakta antik geçitler açılıyor ve bu geçitlerden ejderhalar ve hizmetkarları dünyaya akın ediyordu. Orklar, iskeletler, ogreler, impler, canavarlar ve delirmiş tarikatçılar beraberlerinde kan ve ölüm getirerek insanlar için yeni bir var oluş mücadelesini başlatıyordu.

Biz Demons & Dungeons'da Dragon Slayers düzeninin son temsilcisinin rolünü alıyoruz. Görevimiz ise dünyanın görmüş olduğu bu en büyük tehlikeyi ortadan kaldırmak ve dünyanın ejderhalar ve iblislerin kontrolüne geçmesini engellemektir.

Demons & Dungeons'da yolumuza çıkan iblislerle çarpışarak karanlık zindanlarda yol alıyoruz. Bu zindanlarda yeni silahlar, büyülü eşyalar ve güçlü özel büyüler keşfedebiliyor, kahramanımızın mevcut yeteneklerini ve istatistiklerini geliştirebiliyoruz. Oyunun grafikleri ise tatmin edici seviyede.

Demons & Dungeons bu türde oyunları seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım.

YORUMLAR