Dentist Mania: Doctor X Clinic 1.0.0 (Android)

Dentist Mania: Doctor X Clinic

Dentist Mania: Doctor X Clinic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dentist Mania: Doctor X Clinic'te dişçi muayenehanesi işletiyoruz ve hastaların problemlerine çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Dentist Mania: Doctor X Clinic Android işletim sisteminize sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir dişçilik oyunudur. Her ne kadar çocuk oyunu olarak öne çıkarılsa da bu oyun her bünyeye uygun olmayan içeriklerle donatılmış.

Oyunda dört farklı hastamız mevcut ve bunların her biri farklı dertlerden muzdarip. Bu hastaların problemlerini doğru bir şekilde tespit etmeli ve müdahalede bulunmalıyız. Tedavi esnasında kullanabileceğimiz farklı araçlar mevcut. Tedavi için en uygun olanına karar verip işleme koyulmalıyız.

Hastaların hepsine cerrahi müdahale yapmak gerekmiyor. Kimisi dişleri için şık görünen bir diş teli almak için de gelebiliyor. Bu durumda birbirinden şık stillere sahip diş tellerinden beğenilerinize uygun olanı seçip uygulayabiliyorsunuz.

Grafik olarak daha çocuksu ve mizahi bir yol izleyen Dentist Mania’da her şey çocukların ilgisini çekmek adına renkli ve canlı tasarlanmış.