Devils & Demons 1.0.3 (Android)

Devils & Demons

Devils & Demons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devils & Demons, Android mobil cihaz sahiplerinin bu platformda oynayabileği en iyi strateji RPG oyunlarından bir tanesi.

Devils & Demons, vahşi yaratıklara ve şeytan güçlere karşı savaşarak kazanmaya çalışacağınız bir RPG oyunudur. Rol yapma oyunu kategorisinde yer alan Devils & Demons'da tahmin edemeyeceğiniz güçleri sahip bosslar, ejderhalar ve büyücüler bulunuyor.

Oynanışı ve oyun yapısı oldukça heyecanlı olan oyunun kendine özgü ve sürükleyici bir hikayesi de bulunuyor. Gireceğiniz bu macerada size verilen görevleri yerine getirerek altın kazanabiliyor ve bu altınları kullanarak yeni eşyalar satın alabiliyorsunuz. Ayrıca katılacağınız etkinliklerden ve savaşlardan kazanacağınız eşyalar da bulunuyor.

Katıldığınız savaşları kazanabilmek adına kendi taktiklerinizi oluşturup geliştirmelisiniz. Aksi taktirde şeytani güçlere karşı koyamıyorsunuz.

Oyunun grafikleri için tek kelime ile muhteşem diyebilirim. Bu nedenle oynadığı oyunlarda grafik kalitesi arayan oyunculardansanız bu oyun sizi mutlu edecektir. Oyunda yer alan tüm kahraman, vahşi canavar ve diğer tüm şeytani yaratıkların bir sınıfı var. Bu da demek oluyorki hepsinin birbirinden farklı özellik ve yetenekleri mevcut. Bu tür oyunlarda kontrol sisteminde ufak tefek problemler yada zorlanma yaşamanız normal olarak görülüyor fakat Devils & Demons oyununda herhangi bir problem yaşamıyorsunuz aksine oldukça rahat oynanıyor.

Özellikle tabletleriniz üzerinde daha heyecanlı bir şekilde oynayabileceğiniz oyunu tüm Android telefon ve tablet sahiplerine öneriyorum. Oyunun boyutu 150 MB civarında olduğu için WiFi'ye bağlanarak indirmek daha iyi olacaktır. Mobil internet paketi kullanıyorsanız kullanım kotanızı kontrol ederek indirmelisiniz.

YORUMLAR