Devious Dungeon 1.2.1 (Android)

Devious Dungeon

Devious Dungeon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Random Heroes'un yapımcılarından bu sefer RPG ve aksiyon karışımı eğlenceli bir retro oyun geliyor. Devious Dungeon uzun vadeli bir oyun keyfine hazır olun

Ravenous Games'in uzun zamandır altını deştiği retro oyun laboratuvarından bu sefer hedefi 12'den vuran bir oyun çıkıyor. Devious Dungeon, RPG unsurlarının bolca yer aldığı bir sidecroller oyunu. Aksiyonun bir an bile kesilmediği oyunda amacınız, kraliyetin altındaki mahzenleri sarmış olan kötü yaratıkları yok etmek. Zindanlardan başlayıp yerin derinliklerine kadar ulaşmanız gereken bu oyunda önünüze çıkan yaratıkları yok edip hazineleri ele geçirmeniz gerekiyor.

Savaştıkça seviyenizi yükseltirken yeni zırhlar ve silahlarla da gücünüze güç katmanız gerekiyor. Rastgele oluşan bölümlerde dolaşırken aynı yeri oynuyormuş hissine hiçbir zaman kapılmayacaksınız. 5 farklı dünyada oynanan oyunun birçok bölümü de mevcut. Boss kapışmalarının eksik olmadığı Devious Dungeon'da el becerinizi test etmeniz gerekiyor. League of Evil'dan bu yana en sevilen Ravenous oyunu olmaya aday olan bu oyunu sakın kaçırmayın.