Dino And Jack 1.23 (Android)

Dino And Jack

Dino And Jack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino and Jack, sidescroller türü oyunlar oynamaktan hoşlanan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

Dino and Jack, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve aksiyon dozu yüksek bir sidescroller oyunu.

İçeriği itibariyle tüm aile bireyleri tarafından keyifle oynanabilecek bir yapı sunan Dino and Jack'te Jack isimli sevimli bir köpeğin kontrolünü ele alıyoruz ve balta girmemiş ormanlarda heyecan dolu bir macera atılıyoruz.

Oyunda son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kontrolümüze verilen karakter sürekli olarak koşuyor. Bize de engellere gelince zıplamak ve düşmanlara ateş ederek onları vurmak düşüyor. Dino and Jack'te karşımıza çok sayıda düşman çıkıyor. Hızlı refleksler ile bu engelleri aşıp yolumuza devam etmeliyiz.

Elbette oyundaki tek amacımız bu değil. Bölümlere rastgele serpiştirilmiş olan puanları da toplamamız gerekiyor. Bu puanlar bazen kemikken bazen muz oluyor. Ne kadar fazlasını toplarsak alacağımız puan o denli artıyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız bonuslar ve güçlendirmeler bu oyunda da mevcut. Bunları topladıkça daha fazla puan toplama ve düşmanları daha kolay yenme gibi bir takım faydalı özellikler kazanıyoruz.

Canlı görünen grafikleri, akıcı oyun yapısı ve her yaşa hitap eden atmsoferiyle Dino and Jack bu tarz oyunlardan hoşlanan herkes tarafından büyük bir beğeniyle oynanacaktır.

YORUMLAR