Dinosaur Rampage - Trex

Dinosaur Rampage - Trex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dinosaur Rampage - Trex ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil dinazor oyunudur

Dinosaur Rampage - Trex oyunculara Trex türünde devasa bir dinazorun yerine geçme imkanı veren bir mobil dinazor oyunudur.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Dinosaur Rampage - Trex eğer uygulama marketlerinde sıkça karşılaşılan dinazor avlama oyunlarından sıkıldıysanız hoşunuza gidebilecek bir oyun. Dinosaur Rampage - Trex'de artık dinazorların intikam vakti geliyor ve insanlara kimin güçlü olduğunu göstermek için meydana çıkıyorlar. Eğer dev bir dinazor günümüzde yaşasaydı ve şehirlere adım atsaydı ne olurdu diye düşünüyorsanız bu oyunda kendiniz bu senaryoyu yaşayabilirsiniz.

Dinosaur Rampage - Trex'de temel amacımız bize verilen süre içerisinde şehir içinde en fazla yıkımı gerçekleştirmek. Bu iş için Trex'imizle şehir içinde dolaşırken trafiğe dalarak arabaları ve otobüsleri patlatıyor, helikopterleri yok ediyor ve binaları deviriyoruz. Etraftaki öğeleri yok ettikçe puan kazanıyoruz.

Dinosaur Rampage - Trex simülasyondan çok arcade türünde eğlence sunan bir oyun. Oyunda saçma derecede gerçekçi olmayan bir fizik motoru var. Zaten oyun gerçekçi olma amacında da değil. Şehirlerde yıkım yaparken sizi dev tavuklar gibi komik hayvanlar avlamakta.

Dinosaur Rampage - Trex eğer saçma ve komik bir oyun oynamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR