Divine Might

Divine Might
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Divine Might diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur

Divine Might fantastik bir hikayeye sahip olan ve online altyapısıyla diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğimiz MMORPG türünde bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kutsal Güç'te Leia adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz ve iyilik ile karanlığın arasındaki savaşa tanık oluyoruz. Biz oyunda bu savaşı sonlandırabilecek ve iyiliğin kazanmasını sağlayabilecek bir kahramanı yönetmekteyiz. Oyuna kahraman seçimimizi yaparak başlıyoruz ve maceramız boyunca yanımıza ejderha veya penguen gibi yardımcı evcil hayvanlar alabiliyoruz. Kullandığımız zırh ve silahları geliştirebildiğimiz gibi evcil hayvanlarımızın kullandığı ekipmanları da geliştirebilmekteyiz. Seviye atlama sistemine dayanan oyunda görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanmaktayız. Belli bir tecrübe puanına ulaştığımızda ise seviye atlıyoruz ve yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz.

Divine Might'ın güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Side scroller tarzı bir oyun yapısına sahip olan Divine Might'da ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve düşmanlarımızla savaşıyoruz. Oyunda hem arkadaşlarımızla zindanlara girebiliyoruz hem de PvP karşılaşmalarında takım tabanlı olarak diğer oyunculara karşı savaşabiliyoruz.

YORUMLAR