Doctor Pets 1.05 (Android)

Doctor Pets

Doctor Pets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doctor Pets, çocukların büyük beğeniyle oynayacakları bir hayvan bakma oyunu.

Doctor Pets, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir evcil hayvan tedavi etme oyunu. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda farklı sebeplerden dolayı rahatsızlanan, sakatlanan veya yaralanan sevimli dostlarımıza yardım eli uzatıyoruz.

Eğlenceli bir oyun olarak akıllarımızda yer eden Doctor Pets aynı zamanda eğitici olmayı da başarabilen bir oyun. Bu oyunu oynayan çocuklar ilgilendikleri hayvanların yaralanmaları durumunda neler yapmaları gerektiğine dair fikir sahibi oluyorlar.

Oyunda yerine getirmemiz gereken çok sayıda görev var. Bunlar rasında ateş ölçme, damla veya şurup tedavisi uygulama, pamukla yara temizliği yapma, merhem sürme, doğru gıdaları verme gibi görevler bulunuyor. Elbette bunların her biri rasgele değil belirli kurallara göre yapılıyor.

Aslına bakacak olursak Doctor Pets çocuklara yönelik tasarlanmış gibi görünse de hayvanlara ilgi duyan herkes tarafından oynanabilecek bir oyun. Sevimli modellemelerin, kaliteli görünen grafiklerin ve canlı animasyonların görev yaptığı bu oyunu, boş zamanlarını değerlendirmek için ideal bir oyun arayan tüm oyunseverler beğenecektir.