Dog Walker 1.0.0 (Android)

Dog Walker

Dog Walker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dog Walker, Android cihazlarınızda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir köpek gezdirme oyunudur.

Dog Walker, çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği ve minik karakter Alex'e yardım edecekleri bir köpek gezdirme oyunu. Köpeklerin bakım aktivilerini zamanında ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesinde Alex'e yardım ettiğimiz bu oyunda, beklenmedik zorluklarla baş etmeye çalışıyoruz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden her yaştan insanın beğenerek oynayacağı bir dünyaya hazır mısınız? 

Alex sabahları köpek gezdirmeye çıkan minik kahramanımız olarak karşımıza çıkıyor. Köpeklerin bakım aktivitelerinin yanı sıra çeşitli zorlukları da aşmaya çalıştığımız Dog Walker oyununda, mahallenin beklenmedik olaylarıyla baş etmemiz gerekiyor. Öncelikle Alex'i giydirirek işe koyuluyoruz. Yaralı köpek yavrularını iyileştirmeden tutun da kayıp köpekleri aradığımız enteresan bir maceraya tanık olacağız. Bunların yanında bakımını üstlendiğimiz minik köpekleri yeri gelecek şımartacağız, yeri gelecek ilgi göstereceğiz veya yeri gelecek image maker olarak yapabileceklerimizin daha fazlasını göstereceğiz. 

Oyunun sandığınızdan zor olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Çok fazla ayrıntı barındırıyor ve arada geçen mini oyunları da oynamamız gerekiyor. Hayvanları iyileştirmek, Alex'in enerjisini kontrol etmek, köpekler için çeşitli tasmalar ve süsler hazırlamak gerçekten belli bir deneyim gerektiriyor. Ama kısa zamanda bu zorlukları da aştıktan sonra oyundan alacağınız tadın iki katına çıkacağını da söylemeliyim. 

Herkesin denemesi gereken Dog Walker oyununu ücretsiz olarak Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Eğlenerek vakit geçirebileceğiniz nadir oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum, mutlaka öneririm.

YORUMLAR