Dragon Oath

Dragon Oath
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Oath mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Dragon Oath güzel bir görünümü bol aksiyonla birleştirmeyi başarabilen bir mobil MMORPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online aksiyon RPG oyunu olan Dragon Oath'ta Uzak Doğu temalı bir hikaye mevcut. Oyunda temel olarak farklı dövüş sanatlarında ustalaşmaya çalışan kahramanların hikayeleri konu alınıyor. Oyunabaşlarken kahramanımızı seçiyoruz ve kahramanımızı sahip olduğu dövüş sanatında bir usta yapabilmek için çabalıyoruz. Bu iş için savaş alanlarına inmemiz ve düşmanlarımızla yüzleşmemiz gerkeiyor.

Dragon Oath'ta oyuncular kahramanlarıyla görevleri tamamlayarak ve düşmanlarını yok ederek tecrübe puanı kazanıp seviye atlayabiliyorlar. Seviye atladıkça da yeni yetenekler kazanabiliyoruz. Bunun yanında oyunda PvP modu da mevcut. PvP savaşlarında diğer oyunculara karşı savaşaibliyor ve kahramanınızın gücünü test edebiliyorsunuz.

Dragon Oath hack & slash dinamiklerini kullanan bir savaş sistemine sahip. Yani oyunda gerçek zamanlı olarak savaşıyoruz. Oldukça kaliteli grafikler içeren oyundaki karakter animasyonları da bir hayli başarılı.

YORUMLAR