Dragon Of Samurai 1.2 (Android)

Dragon Of Samurai

1.2
Dragon Of Samurai
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Of Samurai kolayca oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Dragon Of Samurai oyun severlere rahat bir oynanış sunan bir mobil aksiyon oyunudur. 

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz arcade tadında bir oyun olan Dragon Of Samurai'da köyü kötü niyetli ninjalar tarafından yakılıp yıkılan onurlu bir samurayın hikayesi konu alınıyor. Bütün sevdiği insanları bu trajik olay sonrasında kaybeden samurayımız üzüntüsünü kalbine gömerek gücünü topluyor ve köyünü yakıp yıkan ninjalardan intikam almak için yemin ediyor. Dragon Of Samurai'da kahramanımıza keskin samuray kılıcı eşlik ediyor.

Dragon Of Samurai el çizimi 2 boyutlu grafiklerle süslenmiş. Oyunda samurayımız ekranda yatay olarak sürekli ilerliyor ve karşısına çıkan düşmanlarını kılıcını kullanarak yok ediyor. Bunun yanında özel yeteneklerini de kullanan samurayımız kritik anlarda bu yetenekleri sayesinde avantaj kazanabiliyor. Oyunda sadece düşmanlarımızla savaşmıyoruz; karşımıza farklı engeller çıkıyor ve bu engelleri aşmamız için ekrana dokunarak zıplamamız gerekiyor.

Dragon Of Samurai güzel grafikleri ve basit oynanışıyla boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir oyun.

YORUMLAR