Dragon Raja MX

Dragon Raja MX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Dragon Raja MX mobil oyunu, yüksek kaliteli grafikleri ve bir Kore romanından uyarlanan ilginç hikayesiyle tam bir aksiyon oyunu deneyimi sunuyor.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Dragon Raja MX mobil oyunu, fantastik bir Kore romanından mobil oyun platformuna uyarlanan sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Rol yapma oyunları tarzında bir oyun mekaniği bulunan Dragon Raja MX oyununda seri ve pratik bir şekilde değişik dövüş stillerini ortaya koyabileceğiniz bir kontrol sistemi dizayn edilmiş. Mobil oyun platformu standartlarına göre olağanüstü grafiklere sahip olan Dragon Raja MX, adeta PC oyunlarına kafa tutuyor.

Mobil oyun platformuna göre yüksek kalitede grafiklere sahip olsa da oyun 181 MB olan boyutuyla harika bir iş çıkarmış. Kore yapımı bir oyun olan Dragon Raja MX, yalnızca Korece ve İngilizce dil seçeneklerini oyunculara sunuyor. Ayrıca her biri farklı dövüş tarzına ve araçlara sahip olan karakterler arasında seçim yapabileceğiniz Dragon Raja MX mobil oyununda hikaye modunun haricinde gerçek oyunlara karşı da savaşabilirsiniz.

Oldukça akıcı bir oynanışa sahip olan oyunda kendinizi bir PC ya da konsol oyunu oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Korelilerin mobil oyun platformuna armağan ettiği başarılı yapım Dragon Raja MX, Google Play Store’da siz oyunları bekliyor.

YORUMLAR