Drakenlords 3.0.2 (Android)

Drakenlords

Drakenlords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drakenlords, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir dijital kart oyunudur.

Drakenlords, son zamanlarda artan furyada, kalitesiyle fark yaratan bir dijital kart oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, ister başka oyuncularla isterseniz de tek başınıza keyifli vakit geçirebilirsiniz. Son derece rekabetçi maçların geçtiği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Dijital kart oyunları gerçekten eğlenceli vakit geçirilebilen oyunlar arasında yer alıyor. Drakenlords ile ilk karşılaştığımda biraz tereddütlerim olsa da, oynanışıyla kendini sevdirmeyi başardı diyebilirim. Dünyanın dört bir yanından farklı insanla oynayabildiğiniz gibi, tek başınıza da yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz Drakenlords, ayrıca özel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. RPG türüne en yakın grafikleri sunması da cabası diyebilirim. Kendinizi bir anda aylık sıralamalarda öne geçmek için uğraşırken bulabilirsiniz. 

Drakenlords'u ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece keyifli bir oynanışı olması nedeniyle denemenizi kesinlikle öneririm.

NOT: Oyunun boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR