DreamWorks Universe of Legends

DreamWorks Universe of Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen DreamWorks Universe of Legends mobil oyunu, efsaneleşmiş DreamWorks karakterleriyle kendi evreninizi savunacağınız kaliteli bir rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen DreamWorks Universe of Legends mobil oyunu, tüm sevilen DreamWorks karakterleriyle bir rüya takım kurarak DreamWorks evrenini kötü karakterlerden kurtaracağınız oldukça keyifli bir tür rol yapma oyunudur.

DreamWorks Universe of Legends mobil oyununda öncelikle aşina olduğunuz efsane karakterler elinizin altında olacak. Shrek, Kung-Fu Panda, Eşek, Madagaskar Penguenleri gibi sevilen DreamWorks karakterleriyle oluşturacağınız ekip, tüm DreamWorks karakterlerinin bağlantı noktası olan ve Araf adı verilen evrende DreamWorks dünyasını kötü karakterlerden koruyacak.

40’tan fazla DreamWorks karakterinin kilidini açıp ekibinize katabileceğiniz oyunda bulutların içinde kendi gizli karargahınızı kurun. Ayrıca çevrimiçi oynayarak diğer oyuncularla birlikte ekipler kurarak beraber mücadele edebilirsiniz. Kaliteli grafikleriyle DreamWorks’ün sevilen karakterlerini en gerçekçi halleriyle cebinize getiren DreamWorks Universe of Legends mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR