Drone 2 Air Assault 0.1.64 (Android)

Drone 2 Air Assault

Drone 2 Air Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drone 2 Air Assault, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir savaş oyunu arıyorsanız Drone 2 Air Assault tam size göre. Aksiyon gücü yüksek olan oyunda hedefleri ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Aksiyon ve macera dolu Drone 2 Air Assault oyununda amacımız hedefleri birer birer ortadan kaldırmak ve özlenen dünya barışını tekrardan geri getirmek. Oyunda hava araçlarını kontrol ediyoruz ve 120'den fazla zorlu imha görevini yerine getirmeye çalışıyoruz. Ölümcül görevleri gerçekleştirirken müttefikler edinebilir ve çeşitli stratejileri uygulayabiliriz. Gerçekçi savaş ortamında geçen oyunda aksiyon sürekli tepede. Güdümlü füzeler, roketler, makineli tüfekler ve bombalar başta olmak üzere çeşitli mühimmatları oyunda kullanabilir ve gerektiği zaman geliştirebiliriz. Oldukça yüksek grafiklere sahip olan oyunda aynı zamanda sanki oyunun içerisindeymişiz gibi hissediyoruz. Rakiplerinize karşı üstünlük kazanmak için bu oyunu mutlaka deneyin.

Oyunun Özellikleri;

  • Gerçekçi savaş ortamı
  • 120'den fazla zorlu görev
  • Yüksek grafik kalitesi
  • Farklı cephane türleri
  • İtem yükseltmeleri

Drone 2 Air Assault oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR