Dungeon Legends 1.02 (Android)

Dungeon Legends

Dungeon Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Legends, ücretsiz olarak indirebileceğimiz, kaliteli bir rol yapma oyunu.

Dungeon Legends, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış, muhteşem bir rol yapma oyunu.

Kaliteli grafikleri, zengin oyun içeriği ve oyuncuları cezbedecek çok sayıda özelliğe sahip olmasına rağmen ücretsiz olarak sunulduğunu hesaba katınca, Dungeon Legends'ın rahatlıkla kategorisinin en iyileri arasında yer aldığını söylemek hata olmaz.

Oyuna adım attığımızda karşımıza detaylı ve yüksek çözünürlüklü grafiklerle zenginleştirilmiş bir arayüz çıkıyor. Karakterlerin ve çevre birimlerinin modellemeleri özenli hazırlanmış. Buna ek olarak maceramız esnasında kulağımıza gelen ses efektleri ve müzikler de epey etkileyici ve amtosferi tamamlar nitelikte.

Oyuna ilk olarak savaşçı, şifacı ve muhafız sınıflarından birisini seçerek başlıyoruz. Bu karakterlerin her biri kendilerine özgü yeteneklere sahipler ve bu yetenekler oyunda elde ettiğimiz puanları dahilinde geliştirilebiliyor.

Dungeon Legends'ın en iyi yanlarından birisi de multiplayer desteği sunması. Bu özellik üzerinden arkadaşlarımızla kılanlar kurarak zindanlardaki mücadelelere birlikte ortak olabiliyoruz. İstersek PvP mücadelelere girip rakiplerimizle kozlarımızı teke tek olarak da paylaşabiliriz.

Başarılı bir oyun karakterine sahip olan Dungeon Legends, üst düzey bir rol yapma oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden biri.