Dustoff Heli Rescue 1.0.3 (Android)

Dustoff Heli Rescue

Dustoff Heli Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dustoff Heli Rescue bolca aksiyon içeren bir savaş oyunudur

Dustoff Heli Rescue oyunculara bolca aksiyon ve eğlence sunan bir mobil helikopter savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir helikopter oyunu olan Dustoff Heli Rescue'da tehlikeli görevlere atılan bir savaş helikopterinin pilotluğunu yapıyoruz ve Rambo filmlerini aratmayan bir aksiyonun içerisine dalıyoruz. Vietnam'da geçen oyunda yağmur ormanlarının içerisinde arama ve kurtarma görevlerini tamamlamaya çalışmaktayız. Helikopterimizle düşman esir kamplarının içerisine dalarak rehin olan askerleri kurtarmak için düşman jipleri, tankları, savunma mekanizmaları ile savaşıyoruz. Bir yandan düşman ateşinden kaçıyoruz, diğer yandan hedefleri yok etmeye çalışıyoruz. Bölüm sonunda ise askerlerimizi kurtarıp bir sonraki bölüme doğru ilerliyoruz. Oyun içinde rehinelerin yanısıra özel kargoları düşman üssünden alıp güvenli bir şekilde nakliye etmeye çalışıyoruz.

Dustoff Heli Rescue, Minecraft'a oldukça benzeyen piksel grafiklerle donatılmış bir oyun. Bu yönüyle Dustoff Heli Rescue oyununun Minecraft içerisinde geçen bir helikopter savaşı oyunu olduğu söylenebilir. Oyunda 3 farklı helikopterden birini kullanabiliyoruz. Helikopterlerimize farklı ateş şekillerine sahip 3 silah seçeneğini monte edebilmemiz mümkün.

Dustoff Heli Rescue oyunculara farklı hava koşulları ve günün farklı zamanlarında görevlere katılma imkanı veriyor. Oyunun oldukça yüksek eğlence sunduğunu ve kısa sürede bağımlılık yaptığını söyleyebilirim.