East Legend

East Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

East Legend, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

East Legend, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu. Summoners War gibi popüler oyunların yapımcısı olan Com2Us firması tarafından geliştirilmiş olan oyun da yine beğenileceğe benziyor.

East Legend aslında klasik bir rol yapma oyunu diyebiliriz. Oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Fakat bununla birlikte gerçek para ile ekstra eşyalar satın alarak rakiplerinizin önüne de geçebiliyorsunuz.

Oyunun konusuna göre amacınız yine benzerlerinde olduğu gibi az çok aynı. Konuya göre belli bazı kutsal şeyleri bulmanız gerekiyor. Kutsal yazı ve kutsal kase gibi bu elementleri bularak dünyayı kurtarmak oyundaki temel amacınız.

Oyunda farklı tipte 5 oynanabilir karakter bulunuyor. Bu karakterlerin hepsinin ise kendine özgü özellikleri ve yetenekleri bulunuyor. Siz de bu yetenekleri kullanarak dünyayı kötü güçlerden korumaya çalışıyorsunuz.

Diablo benzeri diyebileceğimiz bir konuya da sahip olan oyunda Deosis adlı dünyayı keşfe çıkarak cehennem kapılarından gelen şeytanları öldürmeye çalışıyorsunuz. Bunun içinse karakterinizi güçlendirmeniz ve ekipmanlarla özelleştirmeniz gerekiyor.

Oyunu çevrimiçi bir şekilde arkadaşlarınızla oynama şansına da sahipsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte boss dövüşlerine katılabiliyorsunuz. Bununla birlikte PvP dövüşler yapma şansınız da bulunuyor. Ayrıca guildlere katılarak daha güçlü ittifaklar da oluşturabiliyorsunuz.

Kısacası klasik bir rol yapma oyunu ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebilirim. Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR